Projektas "Energetinis auditas ir energijos taupymo galimybės mokyklose" PDF Spausdinti

zenklas

 

Įgyvendinant ES struktūrinių fondų priemonę Nr. VP3-1.4-AM-09-K „Visuomenės informavimo ir švietimo apie aplinką priemonių įgyvendinimas“ visuomeninė organizacija „Lietuvos žaliųjų judėjimas“ pradėjo įgyvendinti projektą "Energetinis auditas ir energijos taupymo galimybės mokyklose" (projekto kodas Nr. VP3-1.4-AM-09-K-02-035).


Projektu siekiama didinti mokinių informuotumą ir praktinius įgūdžius energijos taupymo, klimato kaitos srityje. Projekto metu rengiamos metodinės priemonės bei edukaciniai seminarai mokiniams energijos išteklių, jų naudojimo įtakos klimato kaitai, energijos sunaudojimo mokykloje audito atlikimo temomis. Projekto trukmė - 19 mėn.

 

Siekiant propaguoti darnų ir taupų energetinių išteklių naudojimą bei mažinti jo įtaką klimato kaitai, projekto metu mokiniai informuojami apie energijos išteklius, jų naudojimo įtaką klimato kaitai, energijos sunaudojimo mokykloje audito atlikimo galimybes. Projekto metu rengiamos metodinės priemonės bei seminarai, susidedantys iš teorinės ir praktinės dalies. Praktinės seminaro dalies metu moksleiviai mokomi, kaip praktiškai naudotis matavimo prietaisais - elektros energijos matuokliais, infraraudonųjų spindulių termometrais bei apšvietimo matuokliais, kaip atlikti mokyklos patalpų ir prietaisų energetinį auditą, kaip registruoti gautus duomenis ir kaip naudojantis gautais duomenimis parengti ir plėtoti konkrečiai mokyklai tinkamą energijos taupymo modelį (strategiją).


Projekto "Energetinis auditas ir energijos taupymo galimybės mokyklose" (projekto kodas Nr. VP3-1.4-AM-09-K-02-035) įgyvendinimui suteiktas dalinis finansavimas iš Europos regioninės plėtros fondo.

 

Konferencija "Viskas apie saulės elektrines"